Uusimmat julkaisut
Arkistot

Jouko Erkkilä seuran puheenjohtajaksi

PuulaGolf ry:n sääntömääräinen vuosikokous pidettiin 2.4. Asialista oli pitkä, kun yhdellä kertaa käsiteltiin niin v. 2016 tilit ja toimintakertomukset kuin suunnitelmat ja talousarvio kuluvalle vuodelle. Jarmo Lehtimäen jättäessä puheenjohtajan tehtävät seura sai uuden puheenjohtajan. Jouko Erkkilä on pitkäaikainen seuran jäsen ja aktiivipelaaja. Viime vuodet hän on toiminut seuran varapuheenjohtajana ja senioritoimikunnan vetäjänä. Kiitos Jarmolle hyvästä työstä puheenjohtajana ja Joukolle onnea puheenjohtajatyöhön! Johtokuntaan valittiin uusina jäseninä Jarmo Lehtimäki ja Tommi Pietarinen. Muilta osin johtokunnan kokoonpano säilyi ennallaan erovuoroisten tultua valituksi uudelleen. Yhteystiedot löydät täältä. Kokouspöytäkirja julkaistaan samalla sivulla, kunhan se on asianmukaisesti tarkastettu.