Uusimmat julkaisut
Arkistot

Etsimme PuulaGolf Oy:lle vetäjää

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Kuten aiemmissa tiedotteissa on kerrottu, toimitusjohtajamme Mari on lähdössä ja olemme hallituksessa aloittaneet työn hänen seuraajansa löytämiseksi. Nyt haluamme kääntyä teidän, yhtiön osakkaiden ja seuran jäsenien puoleen kuullaksemme onko tiedossanne sopivia ehdokkaita.

Etsimme PuulaGolf Oy:lle vetäjää joka vastaisi yhtiömme talous- ja henkilöstöhallinnosta, myynnistä ja markkinoinnista sekä erikseen sovittavista seuran hallintoon liittyvistä asioista. Tehtävän menestyksellinen hoitaminen edellyttää taloudenpidon tärkeyden ymmärtämistä, kykyä tulla toimeen golfyhteisömme jäsenien ja meille tärkeiden sidosryhmien kanssa sekä erityisesti aitoa kiinnostusta yhtiön toiminnan kehittämiseen, aktiivista asioihin tarttumista ja palveluasennetta.

Tehtävien hoito ei edellytä kokopäiväistä ja ympärivuotista panostusta, mutta meillä on valmius keskustella – ja joustaa – toimenkuvan räätälöimisessä ja työajoista sekä aloittamisajankohdasta sopimisessa.
Luonnollisesti palkkaus tulee myös riippumaan toimenkuvan laajuudesta ja vuotuisesta työajasta.

Mikäli olet kiinnostunut toimita hakemus palkkatoivomuksineen ja CV ensi tilassa ja viimeistään 30.4.2019 mennessä sähköpostilla osoitteeseen jukka.kalkasmaa@gmail.com tai jos tiedät henkilön joka sopisi tehtävään, pyydä häntä tekemään tämä.

Lisätietoja hallituksen puolesta antavat Jukka Kalkasmaa, 050 526 3131 ja Taina Vuojolahti, 040 508 4733.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]