Uusimmat julkaisut
Arkistot

Seuran pelimatka Tahkolle 24.-25.8

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]Tule mukaan seuran pelimatkalle taholle 24.-25.8. Yöpyminen 8 hengen mökeissä ja 2 green feetä maksaa 135€/hlö edellyttäen että mökki täyttyy. Hintaan kuuluu myös liinavaatteet, pyyhkeet ja siivous.
Reissu tehdään kimppakyydeillä, seura maksaa kuskille kilometrikorvauksen. Seura kustantaa myös illallisen ja aamupalan mökeissä.
Ilmoittaudu tämän viikon (vko 30) aikana Tainalle toimisto@puulagolf.fi tai klubilla olevaan ilmoittautumislistaan.[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]