PuulaGolf Oy:n yhtiökokous pidetään Kangasniemen kunnantalon Kangasniemi-salissa la 12.6.2021 klo 14-16.
Kunnantalon osoite on Otto Mannisen tie 2.
Huom! Ennakkovaalien takia kulku Kangasniemi-saliin tapahtuu Satamatien puolelta hammahoitolan oven vierestä.
Kokouksessa käsitellään yhtiöjärjestyksen määräämät sekä muut hallitukselle kirjallisesti määräajassa yhtiökokoukseen käsiteltäväksi tuodut asiat.
Kokoukseen pyydetään ilmoittautumaan järjestelyjen vuoksi viimeistään maanantaina 7.6 klo 16 menneesä sähköpostilla osoitteeseen toimisto(a)puulagolf.fi. KIITOS!
Kokouksessa ei ole kahvitarjoilua ja suosittelemme kaikille maskin käyttöä.
Kokousmateriaali ja virallinen kutsu tulevat nyt alkuviikosta sähköpostilla niille osakkaille, joiden sähköpostiosoite on NexGolfissa, ja lopuille kirjepostina.
Pyytäisimmekin kirjepostin saavia ilmoittamaan tulevaisuutta varten sähköpostiosoitteensa toimistoon tai lisäämään sen omiin tietoihin NexGolfiin.
Tervetuloa!